درباره ما تی پی الکتریک

شرکت TPelectric در سال 1989 با هدف تولید کالاها و تجهیزات برقی الکتریکی از نوع صنعتی در ازمیر ترکیه تأسیس شد و اکنون با 31 سال سابقه درخشان و تلاش مستمر، در جایگاه برتر و پیشتاز در بین شرکت های فعال در این بخش قرار گرفته.

شرکت TPelectric علاوه بر این که تولید کننده ای پیشرو در بازار تخصصی ترکیه است، با صادرات به بیش از 50 کشور جهان، قدم های بلند و محکمی را نیز برای تبدیل شدن به یک برند جهانی برداشته است.

این شرکت در حال حاضر با تولید بیش از 4000 نوع محصول مختلف، همزمان به بیش از 20 بخش از صنایع مهم جهانی، از جمله مراکز صنایع سنگین مانند پالایشگاه ها، کشتی سازی ها، پروژه های عمرانی و ساختمانی، و همچنین معادن و فلزات می پردازد.

شرکت TPelectric از سال تأسیس خود تا به امروز همواره به دنبال ارائه راه حل های با کیفیت و ماندگار است و این فرایندهای تخصصی تولید را بسته به اصول خلاقیت، اقتصاد و نیاز روز بازار جهانی و کارایی محصولات انجام می دهد.

اقدامات شایسته در زمینه تحقیق و توسعه و ارتقای محصول که همگی با پشتیبانی CAD - CAM - CAE انجام می شود، در کارخانه ای با ظرفیت بالا و روی میزهای کار متخصصین این صنعت با جدیدترین فناوری روز دنیا به محصولات نهایی با برترین کیفیت تبدیل می شوند.

محصولات ما مطابق با استانداردهای ملی ترکیه و همچنین مطابق با استانداردهای بین المللی مورد نیاز بازارهای داخلی و خارجی تولید می شوند، که پس از تایید کیفیت ما، توسط موسسات مستقل معتبر جهانی نیز آزمایش میشوند و مطابق با استانداردهای به روز IEC در آزمایشگاه های مجهز خود ما نیز مجددا بررسی شده و به بازارهای داخلی و خارجی ارائه می شوند.

این شرکت هم اکنون با تولید یش از 4000 نوع کالای تخصصی تجهیزات و اتصالات برق صنعتی و در چند دسته بندی مختلف از قبیل (جانکشن باکس-جعبه تقسیم فلزی یا دایکاست-جعبه تقسیم پلاستیکی یا ABS-سوکت فرمان-جعبه توزیع ثابت و سیار یا مینی باکس و موبیل باکس-نری و مادگی آمپر بالا-نری و مادگی تک فاز-فیش و پریز صنعتی یا سوکت و پلاگ-کلید و پریز ضدآب) و با درجات حفاظتی مختلف شامل (IP67-IP65_IP44) و همچنین تنوع کاملی از آمپرهای پایین تا آمپرهای بالا در خدمت انواع نیازهای صنعتی شما عزیزان فعال در صنایع مختلف هستیم.

شرکت TPelectric با آگاهی از این واقعیت که تولید داخلی یکی از پایه های اساسی اقتصاد هر کشور است، مشارکت مداوم خود را در نمایشگاه های ملی و بین المللی به یک سیاست ضروری در شرکت تبدیل کرده است. در این روش و رویکرد، فعالیتهای آگاهی از برند و تبلیغ محصولات را بر پایه دانش متخصصین خود به صورت مؤثر انجام می دهد و شبکه عرضه خود را روز به روز گسترش می دهد.

شرکت TPelectric شعار "پیوند صنعتی قابل اعتماد، همراه با رضایت کامل مشتری" را سرلوحه عملکرد خود قرار داده و به این امر ایمان کامل دارد که درک کیفیت محصول و ساختار آن است که اصل قابل اعتماد بودن را تصویب می کند، که این موضوع یکی از عناصر مهم برای ایجاد ایمنی و اعتماد در تمامی صنایع است.

همراهان گرامی فعال در صنایع مختلف، ما همواره در تلاشیم تا راه حل های قابل اعتماد خود را به صنعت برق جهان ارائه دهیم...

 

چکیده ای از تقویم افتخارات تی پی الکتریک از آغاز تا امروز را برای شما خواننده گرامی ذکر میکنیم:

سال 1989

مجموعه ای فنی برای تولید قالب و مواد الکتریکی در منطقه بورنووا شهر ازمیر ترکیه تاسیس شد. موسس این امر جناب آقای Sayim TÜTÜNCÜ

سال 1995

آغاز تولید دوشاخه صنعتی و پریز پلاستیکی صنعتی

سال 1998

اولین صادرات موفقیت آمیز به روسیه آغاز شد

سال 1999

آغاز تولید جعبه تقسیم های ترموپلاستیک و جعبه های ترکیبی

سال 2000

اولین حضور نمایشگاهی جهانی محقق شد. حضوری پرافتخار در نمایشگاه اتوماسیون برقی WIN / WORLD INDUSTRY

در همین سال اولین اقدامات جهت ایجاد شبکه کارآمد توزیع بومی و محلی انجام شد

سال 2002

دفتر مرکزی ارتباطات منطقه ای در کاراکوی استانبول افتتاح شد

سال 2003

نقل مکان به کارخانه جدید در ازمیر ترکیه منطقه کمالپاسا

در همین سال تولید کلید و پریز ضدآب آغاز شد

سال 2004

آغاز تولید جعبه های اتصال (جعبه سوئیچ)

ساخت و ایجاد آزمایشگاه مجهز برای انجام آزمایشات داخلی محصولات و در نتیجه دریافت اولین گواهینامه ها برای تمامی محصولات از TSE

دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9000

سال 2006

آغاز صادرات به بازارهای تخصصی اروپا (سوئد، انگلیس، جمهوری چک، مجارستان، لهستان و غیره)

سال 2007

آغاز صادرات به بازارهای تخصصی کشورهای خاورمیانه و آفریقا

سال 2008

آغاز تولید انواع سوکت و پلاگ (فیش و پریز) صنعتی از 16 آمپر تا 32 آمپر با عنوان CEE Norm Products

دریافت یکی از برترین گواهینامه ها برای تمامی محصولات کلید و پریز و همچنین تمامی جعبه های اتصال (جعبه سوئیچ-جعبه تقسیم-جانکشن باکس-جعبه اتصال) گواهینامه بین المللی ایمنی VDE

حضوری موفقیت آمیز در نمایشگاه بین المللی (نور و ساختمان) شهر فرانکفورت ایالت هسن آلمان

با طراحی و ایجاد یک آرم جدید، مطالعات هویت سازمانی برای ساختار قدرتمند شرکت آغاز شد

سال 2009

آغاز تولید نوع جدید و نسل دیگری از سوکت و پلاگ استاندارد (فیش و پریز) صنعتی از 63 آمپر تا 135 آمپر با عنوان دسته بندی CEE norm connectors

در همین سال اولین حضور موفق در نمایشگاه صنعت هانوفر مسی محقق شد

آغاز سرمایه گذاری روی روبات CNC

آغاز سرمایه گذاری روی سیستم ضدآب و آب بندی اختلاط تحت عنوان PU

آغاز سرمایه گذاری روی دستگاه های پلی اورتان مایع

سال 2010

آغاز تولید جعبه تقسیم های آومینیومی

سرمایه گذاری روی دستگاه های قالب گیری تزریقی دو قطعه ای و تولید محفظه های (جعبه های تقسیم) گرمانرم ترموپلاستیکی با مزیت ورودی کابل غشایی الاستیک برای اولین بار در کشور ترکیه

سال 2011

به منظور افزایش شناخت جهانی برند و درک تخصصی تر مشتریان در کنار اهداف بزرگ فروش و بازاریابی (تی پلاست) اقدام به معرفی محصولاتی با نام تجاری جدید به بازارهای جهانی کرد. برندی جدید با عنوان  TPelectric

سال 2012

انجام توافقات با انگلیس، فرانسه و سوئیس برای توزیع و پخش کالاهای اتصالات برق صنعتی جریان بالا.

اقدام به سرمایه گذاری روی تجهیزات فن آوری پیشرفته و به روز جهانی در آزمایشگاه تخصصی شرکت و مطابق با آخرین الزامات و دستورالعمل های بین المللی.

سال 2013

تغییر و طراحی آرم جدید در نوع جدید شرکت (تغییر از عنوان شرکت محدود به عنوان شرکت سهامی خاص)

سال 2014

آغاز پرافتخار تولید محصولات سوکت و پلاگ (فیش و پریز) صنعتی با قابلیت اتصال سریع برای اولین بار در ترکیه تحت عنوان کالاهای Quick Connect .

سال 2015

آغاز پرافتخار تولید جعبه های توزیع برای اولین بار در ترکیه با عنوان های Mobilbox and Minibox

سال 2016

آغاز پرافتخار تولید اتصالات فرمان (اتصالات با تعداد کانکتورهای بالا) تحت عنوان HEAVY DUTY CONNECTORS

سال 2017

آغاز پرافتخار تولید نسل جدیدی از سوکت ها و پلاگ ها (فیش و پریز) نسل نوین کانکتورهایی با درجه حفاظتی بالا تحت عنوان IP68 group connectors

و همچنان تا به امروز با هدفهایی بسیار بزرگ و گامهایی بلند، هر روز تلاش بیشتری میکنیم تا با خلاقیت و نوآوری، محصولات نوین تر و کارآمدتری را به فعالان صنعت برق ارایه نماییم.

با سپاس و احترام

مدیرعامل مرتضی درخشان